A A A
Baner

Finał Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego 2017

16 listopada 2017 roku na pływalni krytej Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Szczecińskiej 99, odbył się finał II edycji Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego.
Ta widowiskowa impreza zgromadziła na starcie blisko 108 zawodników z dziewięciu drużyn, które rywalizowały w czterech konkurencjach:

– 100 m akcja ratownik,

– 100 m ratowanie manekina w płetwach,

– 50 m holowanie manekina,

– 4×50 m sztafeta z pasem ratowniczym.

Nasze osiągnięcia:

– drużyna kobiet z Gdańskiego Ratownictwa Wodnego – II miejsce w klasyfikacji generalnej,

– drużyna mężczyzn z Gdańskiego Ratownictwa Wodnego – III miejsce w klasyfikacji generalnej,

– Julia Giza – II miejsce w klasyfikacji indywidualnej zawodniczek w wieku 15 – 17 lat,

– Kacper Adamczuk – III miejsce w klasyfikacji indywidualnej zawodników powyżej 18 lat.

Wszystkim reprezentantom Miasta Gdańska gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Wyniki drużynowe całej Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego:

Kobiety

Lp.

Wiek

Nazwa drużyny

1

12 – 14 lat

Słupskie WOPR

2

15 – 17 lat

Słupskie WOPR

3

pow. 18 lat

Słupskie WOPR

Gdańskie Ratownictwo Wodne

Bytowska Drużyna WOPR

Mężczyźni

Lp.

Wiek

Nazwa drużyny

1

12 – 14 lat

Słupskie WOPR

Bytowska Drużyna WOPR

2

15 – 17 lat

Słupskie WOPR

Ustka – Grand Lubicz

Lider Wagrowiec

3

pow. 18 lat

WOPR Wejherowo

WOPR Koszalin

Gdańskie Ratownictwo Wodne

Wyniki klasyfikacji indywidualnej całej Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego:

Kobiety

Lp.

Wiek

Nazwisko, imię

Drużyna

1

12 – 14 lat

Grzegorowska Julia

Słupskie WOPR

Moroz Agata

Słupskie WOPR

Hołowiej Gabriela

Słupskie WOPR

2

15 – 17 lat

Majewska Magdalena

WOPR Koszalin

Giza Julia

Gdańskie Ratownictwo Wodne

Kowalewska Martyna

Słupskie WOPR

3

pow. 18 lat

Wiśniewska Klaudia

Słupskie WOPR

Bojczuk Martyna

Słupskie WOPR

Sokołowska Julia

Bytomska Drużyna WOPR

Mężczyźni

Lp.

Wiek

Nazwisko, imię

Drużyna

1

12 – 14 lat

Grzecza Michał

Słupskie WOPR

Łabik Marcin

Słupskie WOPR

Prądzyński Wojciech

Słupskie WOPR

2

15 – 17 lat

Leleniewski Nikodem

Słupskie WOPR

Misztal Mikołaj

Gdyńskie WOPR

Borkowski Mateusz

Słupskie WOPR

3

pow. 18 lat

Dettlaff Maciej

Wejherowskie WOPR

Malicki Patryk

Wejherowskie WOPR

Adamczuk Kacper

Gdańskie Ratownictwo Wodne

Dodano

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

Biala flaga

MOLO BRZEŹNO/HALLERA

20 ℃
19 ℃
Kapielisko

13.07.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

SOBIESZEWO

23 ℃
19 ℃
Kapielisko

13.07.2024

Kąpiel Zabroniona

9:45 – 17: 15

silne prądy wsteczne

 

Flaga

STOGI

20 ℃
19 ℃
Kapielisko

13.07.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

JELITKOWO

21 ℃
19 ℃
Kapielisko

13.07.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

ORLE

23 ℃
19 ℃
Kapielisko

13.07.2024

Kąpiel dozwolona

9:45 – 17: 15

 

Flaga

PIASTOWSKA

21 ℃
19 ℃
Kapielisko

13.07.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

DOM ZDR. BRZEŹNO

20 ℃
19 ℃
Kapielisko

13.07.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

ŚWIBNO

23 ℃
19 ℃
Kapielisko

13.07.2024

Kąpiel dozwolona

9:45 – 17: 15

Translate »
Skip to content