To nie zamki na piasku, to Stadion Energa Gdańsk na plaży w Brzeźnie!

Już po raz czwarty, w ostatnią niedzielę sierpnia, na plaży w Gdańsku Brzeźnie, młodzi i starsi uczestnicy konkursu wznosili piaskowe budowle. Ich zadaniem było odwzorować Stadion Energa Gdańsk. Zobacz, czy im się to udało.

Na plaży w Gdańsku Brzeźnie, Stadion Energa Gdańsk zorganizował jednodniowy, otwarty konkurs, w którym uczestnicy wznosili piaskowe budowle odwzorowujące gdański stadion.

To była świetna zabawa, pomimo że wyzwanie duże, bo Stadion Energa Gdańsk jest jednym najpiękniejszych obiektów sportowych w Europie, a pogoda o godz. 10 w niedzielę, gdy rozpoczynały się zawody – nie zachęcała.

Z czasem robiło się jednak coraz cieplej i bardziej słonecznie, a na brzeźnieńskiej plaży pojawiało się coraz więcej zainteresowanych i powoli, powoli piaskowe budowle zaczynały przypominać gdański stadion.

– Wydarzenie od lat cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród najmłodszych plażowiczów. Dorośli również z sentymentem wracają do dziecięcych zabaw i dają się ponieść rywalizacji – mówi Monika Jóźwik, manager ds. zwiedzania i atrakcji Stadionu Energa Gdańsk, organizatora konkursu.

Powstałe budowle oceniło na końcu jury, składające się z pracowników Stadionu Energa Gdańsk, którzy najlepiej znają obiekt, a autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody. Członkowie jury zwracali uwagę na estetykę wykonania, detale, a przede wszystkim – na kreatywność, której jak zwykle nie zbrakło uczestnikom.

Źródło: gdansk.pl

Dodano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 − six =

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

MOLO BRZEŹNO

- ℃
- ℃

Kąpielisko nieczynne.

SOBIESZEWO

- ℃
- ℃

Kąpielisko nieczynne.

STOGI

- ℃
- ℃

Kąpielisko nieczynne.

JELITKOWO

- ℃
- ℃

Kąpielisko nieczynne.

ORLE

- ℃
- ℃

Kąpielisko nieczynne.

KLIPPER

- ℃
- ℃

Kąpielisko nieczynne.

DOM ZDR. BRZEŹNO

- ℃
- ℃

Kąpielisko nieczynne.

ŚWIBNO

- ℃
- ℃

Kąpielisko nieczynne.

pl_PL
en_GB pl_PL