A A A
Baner

Sport i zabawa podczas Festynu Aktywuj się

Moc atrakcji i dobrej zabawy czeka na każdego, kto w sobotę 24 sierpnia zdecyduje się wybrać na piknik rodzinny, który odbędzie się na Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby przy Al. Grunwaldzkiej 244. Impreza połączona będzie z Gdańskimi Rodzinnymi Zawodami na Kółkach.

W poprzednich latach Festyn „Aktywuj się”, który odbywał się w Parku im. Ronalda Reagana, gromadził duże tłumy wielopokoleniowych rodzin. Największą frajdę mieli oczywiście najmłodsi uczestnicy zabaw, ale ich rodzice i opiekunowie na brak interesujących zajęć również nie mogli narzekać. Tym razem Gdański Ośrodek Sportu wszystkich sympatyków sportu i ruchu zaprasza na Stadion Lekkoatletyczny i Rugby, mieszczący się przy alei Grunwaldzkiej 244.

Na uczestników Festynu „Aktywuj się” czekać będą popularne, sprawdzone atrakcje, takie jak chociażby dmuchane budowle do skakania i wspinania się, suche baseny z piłkami, bańki mydlane, przeróżne klocki czy malowanie buziek dzieciom. Nie zabraknie także występów na scenie, zabaw prowadzonych przez animatorów czy atrakcji o sportowym charakterze, takich jak refleksomierz i gry zręcznościowe. To wszystko, w połączeniu z Gdańskimi Rodzinnymi Zawodami na Kółkach, zorganizuje czas wolny dzieciom i młodzieży praktycznie w każdym wieku oraz ich opiekunom, a także zagwarantuje wszystkim uczestnikom kilka godzin aktywności i dobrej zabawy.

Udział w Festynie Aktywuj się jest bezpłatny.

Dodatkowych kosztów nie poniosą również osoby, które do środy 21 sierpnia włącznie, za pośrednictwem strony internetowej, zarejestrują swój udział w Gdańskich rodzinnych zawodach na kółkach. Link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć na stronie sportgdansk.pl. Dla osób, które na start zdecydują się w dniu imprezy, koszt wyniesie 10 złotych.

Festyn Aktywuj się

Data: 24 sierpnia 2019
Godzina: 10.00 – 14.00
Wstęp: bezpłatny
Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny i Rugby, al. Grunwaldzka 244
Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat medialny: gdansk.pl, Radio Gdańsk, trojmiasto.pl, Dziennik Bałtycki

Źródło: sportgdansk.pl

Dodano

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

Biala flaga

MOLO BRZEŹNO/HALLERA

16 ℃
16 ℃
Kapielisko

23.06.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

SOBIESZEWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

STOGI

20 ℃
16 ℃
Kapielisko

24.06.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

JELITKOWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ORLE

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

PIASTOWSKA

- ℃
- ℃
Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

DOM ZDR. BRZEŹNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ŚWIBNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Translate »
Skip to content