A A A
Baner

Przygotowujesz się do Triathlonu Gdańsk? Te treningi są właśnie dla Ciebie!

Udział w triathlonie to duże wyzwanie, do którego należy się odpowiednio przygotować. To w końcu aż trzy dyscypliny sportu w jednej, a do każdej z nich trenuje się w inny sposób. Najbardziej specyficzne bez wątpienia jest w tym gronie pływanie na otwartych akwenach, a pomoc specjalisty może się w tym przypadku okazać bezcenna.

Z pomocą osobom przygotowującym się do Triathlonu Gdańsk przychodzi partner imprezy, firma Trisolution, oferując zajęcia „Trening Open Water by Aqua Sphere” oraz „sailfish swimnights 2019”, które w najbliższych tygodniach odbędą się w okolicach Molo w Brzeźnie.

Zajęcia sailfish swimnight 2019 odbędą się dwukrotnie: 11 i 25 lipca, a poprowadzi je Sebastian Karaś, mistrz świata w pływaniu na otwartych akwenach oraz utytułowany triathlonista. Wśród wielu osiągnięć Sebastiana znajdują się wyczyny ekstremalne, takie jak poprawienie rekordu Polski w przepłynięciu Kanału La Manche czy 100 kilometrów wpław z Kołobrzegu na Bornholm. Jeśli ktoś wie o pływaniu na otwartych wodach wszystko, to właśnie 26-latek. Podczas spotkań w Gdańsku Sebastian Karaś podzieli się z uczestnikami zajęć swoim przebogatym doświadczeniem. Poradzi między innymi jak opracować taktykę podczas zawodów pływackich, jak poradzić sobie z falami, jak nawracać na bojach nawrotowych i jak nawigować podczas pływania w otwartych akwenach.

Więcej informacji oraz zapisy pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/g/sailfish_swimnights_2019.html

Na zajęciach obowiązuje limit 150 osób, decyduje kolejność wpłat. Koszt udziału w treningu to 25 złotych płatne przelewem, bądź 35 na miejscu, w dniu spotkania.

Więcej, bo aż 8-krotnie, zorganizowane zostaną zajęcia Trening Open Water by Aqua Sphere, a odbywać się będą we wtorki i czwartki między 11 czerwca a 4 lipca, także przy Molo w Brzeźnie. Inicjatywa skierowana jest zarówno do początkujących jak i zaawansowanych triathlonistów, a przekazana przez trenerów teoretyczna i praktyczna wiedza przyda się bez względu na poziom triathlonowego wtajemniczenia. W pełni profesjonalne zajęcia poprowadzą Piotr Biankowski, Damian Tomaszewicz i Dominik Tekieli.

Więcej informacji oraz zapisy pod adresem:
https://elektronicznezapisy.pl/g/Treningi_Open_Water_by_Aqua_Sphere_2019.html

Na zajęciach obowiązuje limit 50 osób, decyduje kolejność wpłat. Koszt udziału w treningu to 25 złotych płatne przelewem, bądź 35 na miejscu, w dniu spotkania.

Dodano

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

Biala flaga

MOLO BRZEŹNO/HALLERA

16 ℃
16 ℃
Kapielisko

23.06.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

SOBIESZEWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

STOGI

20 ℃
16 ℃
Kapielisko

24.06.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

JELITKOWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ORLE

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

PIASTOWSKA

- ℃
- ℃
Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

DOM ZDR. BRZEŹNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ŚWIBNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Translate »
Skip to content