Harmonogram funkcjonowania pływalni miejskich w okresie letnim

Pływalnie miejskie w Gdańsku odgrywają ważną rolę w kreowaniu aktywnego, zdrowego społeczeństwa. Okres wakacyjny to ten czas, kiedy gdańszczanie nieco rzadziej korzystają z basenów na rzecz kąpieli morskich. Dla Gdańskiego Ośrodka Sportu natomiast to idealny moment, żeby na administrowanych przez siebie pływalniach wprowadzić przerwy technologiczne.

Nie oznacza to jednak, że pływanie w basenie, szczególnie przy mniej sprzyjającej plażowaniu pogodzie, będzie niemożliwe. Przerwy technologiczne zostały zaplanowane kaskadowo czyli tak, żeby przynajmniej jeden z czterech obiektów na Chełmie, Stogach, Oruni i Osowej zawsze był otwarty. Do 19 czerwca wszystkie zajęcia będą odbywać się normalnie, natomiast od piątku, 21 czerwca pływalnie na Stogach, Osowej i Oruni będą otwarte w godzinach od 9 do 20, a na Chełmie, od 16 do 20.

Także na basenie na Chełmie planowana przerwa technologiczna będzie najdłuższa i potrwa dwa miesiące. Pozostałe obiekty zostaną wyłączone z użytku na okres miesiąca.

Przerwa technologiczna na pływalniach miejskich:

  • Chełm: 1 lipca – 31 sierpnia
  • Orunia: 1 lipca – 31 lipca
  • Stogi: 15 lipca – 15 sierpnia
  • Osowa: 1 sierpnia – 31 sierpnia

Ponadto wszystkie pływalnie będą zamknięte także 9 czerwca, w Zielone Świątki. Wszystkie baseny powrócą do starego harmonogramu zajęć wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, czyli 1 września 2019 roku.

Dodano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × one =

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

MOLO BRZEŹNO

Zapraszamy w sezonie 2021.

SOBIESZEWO

Zapraszamy w sezonie 2021.

STOGI

Zapraszamy w sezonie 2021.

JELITKOWO

Zapraszamy w sezonie 2021.

ORLE

Zapraszamy w sezonie 2021.

KLIPPER

Zapraszamy w sezonie 2021.

DOM ZDR. BRZEŹNO

Zapraszamy w sezonie 2021.

ŚWIBNO

Zapraszamy w sezonie 2021.

pl_PL