A A A
Baner

Pokonamy fale na Runmageddonie w Gdańsku!

Uczestnicy pierwszego Runmageddonu w Gdańsku będą mogli konkurować na kilku dostępnych dystansach. Dla osób dorosłych przewidziano trzy wersje biegu o zróżnicowanej długości oraz ilości przeszkód: najkrótszy, 3-kilometrowy Intro, odbywający się na dystansie 6-kilometrów Rekrut oraz 12-kilometrowy Classic z co najmniej 50 przeszkodami.

– Uczestnicy naszego biegu bardzo lubią nadmorskie trasy, dlatego bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogliśmy wrócić nad nasze piękne morze. Tym razem po raz pierwszy w historii bieg odbędzie się w Gdańsku. Cieszymy się, że przedstawiciele miasta zdecydowali się podjąć wraz z nami to wyjątkowe sportowe wyzwanie. Fanów biegów ekstremalnych, którzy na Runmageddon Gdańsk przyjadą z całej Polski czeka niezwykłe doświadczenie. Serdecznie zapraszam również kibiców, dla których także przygotowaliśmy wiele atrakcji – powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Podczas gdańskiej edycji Ranmageddonu chętni będą mogli wesprzeć Szlachetną Paczkę. Zainteresowane osoby będą mogły wystartować w specjalnie temu dedykowanej serii: Runmageddon Biznes, gdzie zawodnicy zmierzą się trasą 4 km i z 15 przeszkodami.

W Formule biznesowego Runmageddonu zespoły pracownicze wspólnie pokonują przeszkody, pomagając sobie nawzajem, a jednocześnie biegną dla ważnego społecznie celu, jakim jest pomoc potrzebującym.

Organizator nie zapomniał również o młodszych śmiałkach, dla nich przygotował dwie konkurencje. Młodzież po 16. roku życia, za osobistą zgodą prawnego opiekuna może wziąć udział w formule Intro (3 km, 15 przeszkód). Dla dzieci w wieku 4–11 lat przygotowana będzie specjalna trasa Kids licząca kilometr, mająca 10 przeszkód.

Na wszystkich gości, oprócz tras biegowych, czekać będą pełne atrakcji strefy kibica.

Informacja o biletach:

Przedsprzedaż:
Wrzesień:
– Rekrut 199 zł
– Nocny Rekrut 199 zł
– Classic 249 zł
– Intro 129 zł
– KIDS: 39 zł (podczas zapisu online)

Koszt zapisu na miejscu:
KIDS: 50 zł
Intro: 130 zł
Rekrut: 250 zł
Nocny Rekrut: 250 zł
Classic: 300 zł

Zapisy na stronie do dnia 13 września do godziny 14:00.: www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-trojmiasto-15-09-2018

Dodano

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

Czerwona flaga

MOLO BRZEŹNO/HALLERA

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

SOBIESZEWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

STOGI

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

JELITKOWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ORLE

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

PIASTOWSKA

- ℃
- ℃
Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

DOM ZDR. BRZEŹNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ŚWIBNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Translate »
Skip to content