A A A
Baner

Jak spędzić długi weekend? Aktywnie!

IMG_20210612_160106_2

Zbliżający się długi weekend czerwcowy można spędzić w Gdańsku aktywnie, na sportowo. Oto propozycje Gdańskiego Ośrodka Sportu na okres od 16 do 19 czerwca 2022 roku.

ekoKajak – aktywnie na wodzie, dla środowiska

W piątek GOS zaprasza do udziału w ekologicznej inicjatywie ekoKajak. Po uprzednim zgłoszeniu takiej chęci na Przystani Żabi Kruk, za darmo można wypożyczyć sprzęt wodny, taki jak kajak, rower wodny lub łódź wiosłowa, w zamian za deklarację zebrania śmieci i nieczystości zalegających na Motławie i wokół szlaków wodnych. W pozostałe dni długiego weekendu sprzęt wodny można wypożyczać na zasadach komercyjnych.

Wielkie emocje triathlonowe – kibicuj zawodnikom LOTTO Challenge Gdańsk

Od piątku do niedzieli w okolicach Molo w Brzeźnie będzie można dopingować uczestników zawodów triathlonowych LOTTO Challenge Gdańsk. Pierwszy dzień zmagań to aquathlon dla dzieci, sobota to starty na dystansie sprinterskim i olimpijskim, natomiast w niedzielę na trasie zobaczymy profesjonalistów oraz pozostałych uczestników, mierzących się na dystansie średnim. Co prawda lista startowa tej imprezy jest już zamknięta, ale atmosfera tych zawodów, podobnie jak kibicowanie zawodnikom również mogą przysporzyć ogrom sportowych emocji.

Biegam Bo Lubię

W sobotę, 18 czerwca zapraszamy wszystkich miłośników biegania na darmowe zajęcia Biegam Bo Lubię w ramach programu Aktywuj się w Gdańsku. Spotykamy się, jak co tydzień, o godzinie 10 na Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby przy al. Grunwaldzkiej 244.

Parkour dla każdego

Również w ramach inicjatywy Aktywuj się w gdańsku odbywają się bezpłatne niedzielne zajęcia Parkour dla każdego. Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci od 9 roku życia odbędą się w niedzielę, 19 czerwca o godzinie 17 w Movement Arenie, mieszczącej się na stadionie piłkarskim na gdańskiej Letnicy, przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1.

Coś dla rodzin – Gry Parkowe na orientację

Także w niedzielę można wybrać się na Gry Parkowe na orientację, które tym razem odbędą się w Matemblewie. Wyzwanie organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2022 to świetna zabawa dla całej rodziny. Więcej informacji na stronie https://www.parkowebno.pl/ !

fot. fb Parkowe Biegi na Orientacje

Dodano

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

Czerwona flaga

MOLO BRZEŹNO/HALLERA

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

SOBIESZEWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

STOGI

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

JELITKOWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ORLE

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

PIASTOWSKA

- ℃
- ℃
Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

DOM ZDR. BRZEŹNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ŚWIBNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Translate »
Skip to content