A A A
Baner

Aktywnie w dzielnicy Chełm

Mieszkańcy dzielnicy Chełm poszukujący ciekawych pomysłów na aktywne spędzanie czasu powinni zainteresować się ofertą Gdańskiego Ośrodka Sportu. Warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje Pływalnia Chełm z nowymi, niższymi cenami karnetów oraz szeregiem ciekawych zajęć, nie tylko w wodzie, dla osób w różnym wieku.

Pływalnia Chełm przy ul. Chałubińskiego już od ponad 10 lat jest ważnym ośrodkiem rekreacyjnym na mapie miasta. Duży basen posiada sześć torów, w tym dwa do szybkiego pływania. Dwie małe niecki służą nauce pływania dla najmłodszych oraz do organizacji zajęć sportowych. Do dyspozycji klientów pływalni jest również nowo wybudowana sauna.

Gdańska pływalnia jest doskonałym miejscem do nauki pływania. Można pływać rekreacyjnie, wziąć udział w zajęciach sportowych, tj. aqua aerobik, hydro fitness, aquacycling czy hokej podwodny. Instruktorzy prowadzą treningi pływackie, przygotowujące np. do startu w triathlonie czy do egzaminów pływackich. Dodatkowo, podczas ferii zimowych, GOS zaprasza młodych mieszkańców oraz rodziny Gdańska na zajęcia, na które obowiązują promocyjne stawki cenowe.

Zakupu biletów jednorazowych oraz karnetów można dokonać teraz przez internet. Dedykowany panel sprzedażowy dostępny jest na stronie plywalniegdansk.pl. Tam też można znaleźć szczegółowy cennik wejść. Oprócz tego, nadal można kupować wejściówki w kasie pływalni.

Również na Pływalni Chełm Gdański Ośrodek Sportu organizuje zajęcia w ramach programu „Aktywuj się w Gdańsku”.

Aktywuj się w ratownictwie wodnym, to cykl bezpłatnych zajęć doskonalących umiejętności pływackie z elementami ratownictwa. W tajniki gry w hokej podwodny wprowadzają doświadczeni zawodnicy gdańskiego klubu hokeja podwodnego. Zajęcia będą prowadzone w myśl zasady nauka poprzez zabawę. Przeznaczone są one dla dzieci w wieku 10-15 lat, które potrafią pływać. Ostatnią propozycję stanowi gimnastyka dla seniora. To zajęcia o średnim stopniu intensywności, skierowane głownie do osób w wieku 50+. Obejmują trening zdrowotny z elementami pilatesu, jogi, tai chi, aerobiku, szkoły zdrowych pleców, gimnastyki ogólnorozwojowej i relaksacji. Duży nacisk będzie położony na ćwiczenia lecznicze i przeciwbólowe.

Szczegółowe informacje o terminach zajęć dostępne są na stronie aktywujsiewgdansku.pl.

Dodano

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

Biala flaga

MOLO BRZEŹNO/HALLERA

16 ℃
16 ℃
Kapielisko

23.06.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

SOBIESZEWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

STOGI

20 ℃
16 ℃
Kapielisko

24.06.2024

Kąpiel dozwolona

9:45-17:15

Flaga

JELITKOWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ORLE

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

PIASTOWSKA

- ℃
- ℃
Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

DOM ZDR. BRZEŹNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ŚWIBNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Translate »
Skip to content