Wisła dla Lili

Finał akcji będzie miał miejsce w środę około południa na przystani żeglarskiej przy ul. Tamka 17 w Gdańsku. Na miejscu będzie można powitać śmiałków, którzy poświęcili swój czas żeby wspomóc małą Lilie z Ełku w walce z jej chorobą. 

Akcja polega na przepłynięciu kajakiem w jak najkrótszym czasie od źródła Wisły do Gdańska, co daje nam imponującą odległość do pokonania wynoszącą 1047 km. Przebieg całego wydarzenia możemy obserwować przez sygnał GPS z kajaka, który dostępny jest pod adresem: https://bit.ly/3dQpZqU .

Jednak nie tylko kajakarze swoim zaangażowaniem mogą dołożyć cegiełkę do zbiórki, może to zrobić każdy z nas wpłacając symboliczną kwotę do skarbonki dostępnej na portalu SIĘPOMAGA:

https://www.siepomaga.pl/wisladlalili-pl?fbclid=IwAR0oEBt4j5eouCzSeQfBJJrayGrmcD8u5nihvfNlXOcvHWYsw9S1FNNXVzQ

Cel jest jeden wspomóc Lilię, która walczy z porażeniem mózgowym i niedosłuchem i zapewnić jej samodzielność w przyszłości. Jej motto to – BY NIGDY NIE STRACIĆ UŚMIECHU porażenia mózgowego nie da się wyleczyć, ale dzięki intensywnym działaniom i zaangażowaniu wierzymy, że będzie mogła zmniejszyć w jak największym stopniu ograniczenia, które rosną wraz z nią. Wszyscy wiemy jak drogie jest leczenie. Zbiórka zostanie przeznaczona przede wszystkim na leczenie, sprzęt niezbędny do prawidłowego poruszania się, rehabilitację i niezbędne terapie usprawniające, w kierunku późniejszej możliwości samodzielnego funkcjonowania.

 

Dodano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 17 =

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

MOLO BRZEŹNO

Zapraszamy w sezonie 2021.

SOBIESZEWO

Zapraszamy w sezonie 2021.

STOGI

Zapraszamy w sezonie 2021.

JELITKOWO

Zapraszamy w sezonie 2021.

ORLE

Zapraszamy w sezonie 2021.

KLIPPER

Zapraszamy w sezonie 2021.

DOM ZDR. BRZEŹNO

Zapraszamy w sezonie 2021.

ŚWIBNO

Zapraszamy w sezonie 2021.

pl_PL