A A A
Baner

LOTTO CHALLENGEGDANSK z nagrodą Race of the Year!

LOTTO CHALLENGEGDANSK podczas spotkania dyrektorów CHALLENGEFAMILY, które w dniach 17 – 19 października 2021 roku odbyło się na Majorce otrzymało prestiżową nagrodę CHALLENGEFAMILY Race of the Year 2021!

Nagroda jest wynikiem ankiety wśród zawodników biorących udział w wyścigu oraz głosowania zawodników z całego świata na stronie www.challenge-family.com.

Nagrodę z rąk prezydenta CHALLENGEFAMILY Zibiego Szlufcika w Peguerze odebrali Leszek Paszkowski, dyrektor Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz Adam Greczyło, dyrektor LOTTO CHALLENGEGDANSK.

Nagroda jest ukoronowaniem naszej prawie 10 letniej pracy przy organizacji triathlonu w Gdańsku, który dzięki wejściu do cyklu CHALLENGEFAMILY zyskał międzynarodową obsadę, a co za tym idzie również międzynarodowy rozgłos. Bardzo cieszę się, że udało nam się uzyskać to prestiżowe wyróżnienie – powiedział Leszek Paszkowski, dyrektor Gdańskiego Ośrodka Sportu.

Zadowolenia z nagrody nie krył również dyrektor imprezy Adam Greczyło:

Ta nagroda to wyróżnienie dla wszystkich osób, które ciężko pracowały przez wiele miesięcy, aby ta impreza mogła się odbyć. Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki naszemu partnerowi tytularnemu Totalizatorowi Sportowemu, właścicielowi marki LOTTO oraz miastu Gdańsk, które nam zaufało i pozwoliło zmienić gdański triathlon w LOTTO CHALLENGEGDANSK. Dziękuję również wszystkim partnerom i sponsorom, którzy przyczynili się do tego, że debiutancka impreza cyklu CHALLENGEFAMILY wyglądała właśnie tak. Wielkie podziękowanie dla zawodników i kibiców za wszystkie głosy oddane na nasze zawody.

Druga edycja imprezy pod szyldem CHALLENGEFAMILY w Gdańsku zaplanowana jest na 18 i 19 czerwca 2022 roku. Nowością w planie imprezy będzie dystans olimpijski, który zostanie rozegrany w sobotę.

Takie wyróżnienia tylko motywują nas do ciężkiej pracy, już dzisiaj zapraszam na nasze zawody w czerwcu 2022 roku. Szykujemy kilka zmian, ale i niespodzianek, o których będziemy sukcesywnie informować w naszych mediach społecznościowych. Jedno jest pewne, będziemy chcieli udowodnić, że nagroda Race of the Year 2021 nie została nam przyznana przypadkowo – kończy Adam Greczyło.

Zgłoszenia na zawody Challenge Gdańsk 2022 są już otwarte, do 31 grudnia obowiązują najniższe opłaty startowe. Więcej informacji na stronie www.Challenge-Poland.com

Kontakt dla mediów:
e-mail: media@EnergyEvents.pl

Dodano

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

Czerwona flaga

MOLO BRZEŹNO/HALLERA

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

SOBIESZEWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

STOGI

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

JELITKOWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ORLE

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

PIASTOWSKA

- ℃
- ℃
Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

DOM ZDR. BRZEŹNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ŚWIBNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Translate »
Skip to content