A A A
Baner

Jak spędzać wolny czas z GOS? Sprawdź na Free Time Festiwal!

Free Time Festiwal pomaga mieszkańcom Gdańska i odwiedzającym nasze miasto turystom zorganizować sobie czas wolny w sposób aktywny, ciekawy i kreatywny. Podczas dwudniowych targów, które w weekend 6 i 7 kwietnia odbędą się w AMBEREXPO, nie zabraknie oczywiście stoiska Gdańskiego Ośrodka Sportu.

Gdański Ośrodek Sportu jest nie tylko partnerem imprezy, ale przede wszystkim jednym z największych animatorów czasu wolnego dla tysięcy mieszkańców naszego miasta. Organizujemy aktywny wypoczynek gdańszczanom o każdej porze roku, dlatego warto wybrać się do AMBEREXPO i zapoznać z ofertą GOS. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje!

Żeglarstwo dla wszystkich!

Gdański Ośrodek Sportu jest nie tylko armatorem jachtu szkoleniowego STS Generał Zaruski, ale wykorzystuje go do morskiej edukacji młodych gdańszczan. Podczas targów będzie można dowiedzieć się licznych ciekawostek nie tylko o samym „Zaruskim”, ale również o innych gdańskich oldtimerach, które wbrew powszechnemu przekonaniu, dostępne są dla każdego zainteresowanego tradycyjnym żeglarstwem. Nie zabraknie także informacji o projekcie Baltic Pass – Maritime Heritage Tours oraz imprezie, która odbędzie się w jego ramach już 18 maja. W sobotę o godzinie 15 zapraszamy natomiast na panel żeglarski, podczas którego będzie można posłuchać ciekawych opowieści „starych wilków morskich”. To bardzo interesująca propozycja nie tylko dla miłośników żeglowania.

Mini stadion, wielkie emocje

Co roku GOS organizuje Gdańską Rodzinną Grę Rekreacyjną, w której udział biorą całe rodziny. Podczas Free Time Festiwal również nie zabraknie atrakcji, zachęcających do tego, żeby 12 maja pojawić się na Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby przy alei Grunwaldzkiej 244. W porównaniu z poprzednimi edycjami Free Time Festiwal, tym razem mini arena zostanie usytuowana na zewnątrz AMBEREXPO, dzięki czemu dzieci wraz z rodzicami będą miały więcej przestrzeni do wspólnej, sportowej zabawy. W programie znajdą się między innymi biegi na 20 metrów z fotofiniszem i pomiarem czasu, skoki w dal i rzuty do celu. Będzie można też z bliska poznać profesjonalny sprzęt do lekkiej atletyki – kule, młoty czy dyski. Jednym słowem – „Królowa sportu” w pigułce.

Odpoczynek? Oczywiście na plaży!

Miłośnicy wypoczynku na piaszczystych, gdańskich plażach już zacierają ręce, wypatrując mocniejszych promieni słońca i czekają na rozpoczęcie sezonu. Podczas Free Time Festiwal będą mieli namiastkę swojej ulubionej formy spędzania czasu, a „plaża pod dachem” podzielona będzie na specjalne strefy. Będzie więc miejsce, w którym będzie można pozostawić swoje pociechy pod okiem wykwalifikowanych animatorów czasu wolnego. Będzie strefa relaksu, idealna do tego, żeby odpocząć na wygodnych leżakach, ale także zagrać w badmintona, piłkę czy siatkówkę plażową. A przy okazji dowiedzieć się wszystkiego, co potrzebne, żeby w pełni docenić możliwości, które oferują przez cały rok Gdańskie Kąpieliska Morskie.

Aktywny wypoczynek dla każdego

Oczywiście żeglarstwo, Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna czy piaszczyste plaże to nie wszystko, co Gdański Ośrodek Sportu ma do zaoferowania mieszkańcom Gdańska w kwestii organizacji czasu wolnego. Nie można zapominać o Pływalniach Miejskich na Oruni, Osowej, Stogach i Chełmie. Warto pamiętać o cyklu darmowych zajęć w ramach programu Aktywuj się w Gdańsku. Należy mieć też na uwadze dziesiątki mniejszych lub większych imprez, które przez cały rok organizowane są przez GOS. O tym wszystkim dowiesz się, odwiedzając stoiska Gdańskiego Ośrodka Sportu podczas Free Time Festiwal. Zapraszamy!

Źródło: sportgdansk.pl

Dodano

WARUNKI NA KĄPIELISKACH

Czerwona flaga

MOLO BRZEŹNO/HALLERA

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

SOBIESZEWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

STOGI

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

JELITKOWO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ORLE

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

PIASTOWSKA

- ℃
- ℃
Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

DOM ZDR. BRZEŹNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Flaga

ŚWIBNO

Kapielisko

Kąpielisko zamknięte

Translate »
Skip to content